Uudised

Integratsiooni Ühiskondlik Algatuskeskus MTÜ viib läbi alates 17.augustist 2020 aastast kuni 16. augustini 2022 aastal  Euroopa Sotsiaalfondi rahastatavat projekti “Õpi ja tööta parema elu nimel”. Meetme “Tööturuteenuste laiendamise uutele sihtrühmadele ja uutele tööturuteenuste pakkumine ” raames.

Kutsume sellest projektis osalema inimesi Tallinnast ja Harjumaalt, kes on kaotanud töö rohkem kui 6 kuud tagasi, ja mittetöötavad vanemad kes ei ole vähemalt viimased 18 kuud töötanud ja on kuni 7-aastase lapsega kodus viibinud, ning kes soovivad oma töötu staatust muuta

Projekti raames toimuvad: – tööklubi; – psühholoogilised nõustamised/ rühmatreeningud – psühholoogi, juristi ja karjäärispetsialisti individuaalsed nõustamised; – eesti ja inglise keele kursused; – ettevõtlusaluste koolitus.Seejärel on võimalik valida erialakoolitus, erinevate kutsealade kursustele millele järgneb kuu jooksul tööpraktika. Abistame töökoha otsingutel.

Koolitustel ja tööpraktikal osalejatele makstakse stipendiumit, väljaspool Tallinna elavatele inimestele makstakse transpordikulud, väikelapsele tagatakse koolituste/praktika toimumise ajaks lapsehoiu teenus.

Kõik teenused on tasuta. Õppekeel on vene keel.

Projekti toetab Tallinna Strateegiakeskus.

 Võta meiega ühendust, et saada rohkem teavet projekti kohta tööpäevadel kella 10:00-14:00 telefonil 635 25 66,

mob.tel. 55550397

e-mail: sici@infonet.ee

Meie aadress internetis: www.sici.ee

Meie aadress: Vilisuu 7, Tallinn

Projektis osalemiseks palume teil kohapeal täita isiklikult avaldus-ankeet.

Kutsume teid projektis osalema!

Ohutuse tagamiseks soovitame kaasa võtta meditsiiniline näomask.